+86-760-87808162sales@gatesea.com

در باره ما

صفحه اصلی > پشتیبانی > ضمانتنامه

ضمانتنامه

Sunwebcam سیستم دوربین را از 12 ماه (12 ماه) از زمان خرید ("مدت زمان ضمانت") از خرابی و نقص در هر دو ماده و کار برداشته است. Sunwebcam اگر بخواهد به درستی در طول دوره گارانتی کار نکند، با توجه به شرایط و یا محدودیت های مندرج در اینجا، سیستم دوربین را بر اساس گزینه خود تعمیر یا جایگزین می کند. چنین تعمیر و یا جایگزینی تنها درمان شما تحت این ضمانت محدود است.

حذف قفل امنیتی از قفل عقب واحد به طور خودکار گارانتی را خاتمه خواهد داد مگر اینکه SUNWEBCAM درخواست کند که کاربر نهایی آن را برای عیب یابی حذف کند.

هشدارهای SUNWEBCAM

پنل خورشیدی - 2 سال گارانتی محدود در ساخت و ساز

باتری - 2 سال گارانتی محدود

دوربین - 2 سال ضمانت محدود

این ضمانت محدود به موارد زیر نمی باشد:

(1) هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به علت سوء استفاده از سیستم دوربین رخ می دهد؛

(2) هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به دلیل تعمیر، اصلاح و یا دیگر فعالیت های مشابه بعد از خرید سیستم دوربین رخ می دهد؛

(3) هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به علت حمل، رها کردن، شوک یا فعالیت مشابه مشابه بعد از خرید سیستم دوربین رخ می دهد؛

(4) هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به علت ذخیره بی نظیر یا نادرست، یا استفاده نادرست یا تعمیر و نگهداری سیستم دوربین رخ می دهد؛

(5) هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به علت اجسام خارجی مانند خاک یا خاک، شن و ماسه، آب یا مایعات وارد داخل سیستم دوربین رخ می دهد.

شرایط خرید

با خرید سیستم دوربین Sunwebcam، کاربر نهایی یا مشتری در تمام شرایط موجود در این سند "شرایط و ضوابط خرید" قرار دارد.

این شرایط و ضوابط نمی توانند تغییر، تکمیل شده و یا اصلاح شده با استفاده از هر سند دیگری باشد. هر گونه اقدام غیرعلنی و غیرقابل اجتناب خواهد بود مگر اینکه در موافقت نامه کتبی امضا شده توسط کاربر نهایی و Gatesea Technology Limited

اگر هرگونه مقررات شرایط و ضوابط با هر قانون، قاعده، دستور یا مقررات مربوط به هر حکومتی یا با تصمیم نهایی هر دادگاه ایالتی یا فدرال غیرممکن پذیرفته باشد، چنین نامعینی بر اجرای هرگونه ضمانت دیگر این شرایط

صورتحساب / پرداخت

Sunwebcam پذیرش انتقالهای بانکی، Paypal و Western Union را می پذیرد.

ذخیره سازی تصاویر

تمام تصاویر در پایگاه داده Sunwebcam برای یک دوره زمانی یک سال (365 روز) از تاریخ پایان سرویس ماهانه در هر دوربین ذخیره خواهند شد. پس از ناتوانی در بارگیری کارت اعتباری در پرونده، تمام تصاویر از پایگاه داده حذف می شوند (مدت 30 روز).

امنیت تصاویر

تمام تصاویری که در پایگاه داده امن Sunwebcam ذخیره می شوند فقط برای کاربر نهایی در دسترس هستند و حریم خصوصی آنها توسط نام کاربری و رمز عبور محافظت می شود.

خدمات بی سیم

Sunwebcam با استفاده از نقشه های پوشش های مختلف بر اساس پیش بینی های کامپیوتری و ریاضی پوشش مورد انتظار. مناطق نابسامان فوری، تمایل به پوشش متناوب به علت زمین دارند. منطقه پوشش واقعی ممکن است با آنچه در نقشه های پوشش نشان داده شده متفاوت باشد و پوشش ممکن است تحت تأثیر مواردی مانند هوا، سبز، ساختمان ها و سایر عوامل قرار گیرد. Sunwebcam پوشش را تضمین نمی کند و پوشش می تواند تغییر کند. در ساختمان ها، پوشش به شدت تحت تاثیر ضخامت دیوار / مواد و مکان در یک ساختمان (به عنوان مثال زیرزمین و مناطق زیر زمین).

نصب و پشتیبانی

کاربر نهایی مسئول نصب سیستم دوربین Sunwebcam در یک مکان مناسب برای عملیات است. این مسئولیت پایان دادن به کاربران برای نصب و آزمایش سیستم دوربین Sunwebcam در تمام کدهای محلی و الزامات است. دستورالعمل نصب را می توان در وب سایت Sunwebcam یوتیوب در صفحات محصول فردی تحت عنوان "نصب" یافت.

قانون قابل اجرا

در غیر این صورت مشخص شده است، محل برگزاری و انتخاب قانون برای این شرایط و ضوابط باید توسط قوانین محل اصلی کسب و کار Gatesea Technology Limited اداره شود.

تمام مالکیت معنوی و سایر مواد متعلق به Sunwebcam، شامل اما نه محدود به علامت های تجاری، ثبت اختراع، ثبت اختراع در انتظار، نرم افزار جاسازی شده، نرم افزار و سخت افزار سرور، باید مالکیت انحصاری Gatesea Technology Limited

ضمانتنامه

Gatesea Technology Limited سیستم دوربین را از 12 ماه (12 ماه) از زمان خرید ("مدت زمان ضمانت") از خرابی و نقص در هر دو ماده و کار برداشته است. Sunwebcam اگر بخواهد به درستی در طول دوره گارانتی کار نکند، با توجه به شرایط و یا محدودیت های مندرج در اینجا، سیستم دوربین را بر اساس گزینه خود تعمیر یا جایگزین می کند. چنین تعمیر و یا جایگزینی تنها درمان شما تحت این ضمانت محدود است.

حذف قفل امنیتی از قفل عقب واحد به طور خودکار گارانتی را خاتمه خواهد داد مگر اینکه Sunwebcam درخواست کند که کاربر نهایی آن را برای عیب یابی حذف کند.

اگر چیزی با دوربین سیستم اشتباه گرفته شود، با یک توضیح مختصر کتبی از مشکل به پست پرداخت می شود:
Gatesea Technology Limited

ساختمان 9، پارک الکترونیک، جاده Fushan جنوبی، Zhongshan شهر، گوانگدونگ، چین

این ضمانت محدود به موارد زیر نمی باشد:

· هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به علت سوء استفاده از سیستم دوربین اتفاق می افتد؛

· هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به دلیل تعمیر، اصلاح و یا دیگر فعالیت های مشابه بعد از خرید سیستم دوربین رخ می دهد؛

· هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به دلیل حمل و نقل، رها کردن، شوک و یا سایر فعالیت های مشابه بعد از خرید سیستم دوربین رخ می دهد؛

· هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به دلیل ذخیره بی نظیر یا نادرست یا استفاده نادرست یا تعمیر و نگهداری سیستم دوربین رخ می دهد؛ و

· هر گونه نقص یا آسیب به سیستم دوربین که به علت اجسام خارجی مانند خاک یا خاک، شن و ماسه، آب یا مایعات وارد داخل سیستم دوربین اتفاق می افتد.

با اتهام "نه"، Sunwebcam سامانه دوربین را بازبینی کرده و در عرض 72 ساعت (ساعت) با شما تماس خواهد گرفت تا نتایج بازرسی ما را بدست آورید. اگر سیستم دوربین آسیب دیده به گونه ای است که گارانتی "پوشش نمی دهد" (یعنی آسیب ناشی از سوء استفاده از سیستم دوربین)، Sunwebcam هزینه را برای تعمیر سیستم دوربین تعیین می کند و این مقدار را برای کاربر نهایی. Sunwebcam بعد از تقاضای کاربر نهایی، اجزای آسیب دیده سیستم دوربین را تعمیر می کند که قابل تعمیر است، همانطور که در Sunwebcam تعیین شده است، در صورتی که Sunwebcam کاربر 75 دالر را به عنوان هزینه اضافی برای کاربر هزینه می کند. پس از دریافت پرداخت برای تعمیرات، در صورت وجود، دوربین سیستم به هزینه Sunwebcam به کاربر نهایی ارسال خواهد شد.

مسئولیت محدود

کاربر نهایی موافق است که استفاده یا قصد سیستم دوربین تنها در معرض خطر کاربر نهایی است. تحت هیچ شرایطی، از جمله غفلت، Gatesea Technology Limited، افسران، نمایندگان و یا هر کسی که در ایجاد، تولید و یا توزیع سیستم دوربین شرکت می کنند، مسئولیت هرگونه خسارت مستقیم، غیر مستقیم، تصادفی، ویژه یا عواقب ناشی از استفاده یا ناتوانی در استفاده از سیستم دوربین؛ یا نتیجه از اشتباهات، حذف، وقفه، حذف فایل ها، خطاها، نقص ها، تاخیر در عملیات، یا انتقال یا هرگونه شکست عملکرد، صرف نظر از اعمال خدا یا طبیعت، عدم ارتباط، سرقت، تخریب یا دسترسی غیر مجاز به سوابق، برنامه ها یا خدمات با وجود موارد فوق، درمان های منحصر به فرد مصرف کننده نهایی برای تمام خسارات، ضرر و زیان اقدامات در صورت موافقت، نقض، از جمله غفلت و غیره، نباید از مبلغ کل دلار که کاربر نهایی برای سیستم دوربین پرداخت می کند، تجاوز ننماید.

نه Gatesea Technology Limited، کارمندان آن، وابستگان، نمایندگان، ارائه دهندگان اطلاعات شخص ثالث، بازرگانان، صدور مجوز و غیره، حقیقت این است که سرویس دوربین سیستم قطع نخواهد شد و یا بدون خطا؛ آنها هیچ تضمینی برای نتایجی که ممکن است از استفاده از سیستم دوربین بدست آید را ارائه ندهند.

هدف قانونی

کاربر نهایی ممکن است فقط از Sunwebcam برای مقاصد قانونی استفاده کند. استفاده از هر ماده ای که نقض قوانین فدرال، ایالتی یا محلی است ممنوع است. این شامل، اما نه محدود به مواد محرمانه، مواد قانونی محکوم به تهدید و یا ناخوشایند، پورنوگرافی، اسرار آمیز و یا مواد محافظت شده توسط اسرار تجاری است.

جبران خسارت

کاربر نهایی موافقت خود را برای جبران Gatesea Technology Limited در برابر مسئولیت برای هر و همه استفاده از سیستم دوربین. کاربر نهایی همچنین موافقت می کند که Gatesea Technology Limited را از هیچگونه و تمام خواسته ها، بدهی ها، زیان ها، هزینه ها و ادعاهایشان، از جمله هزینه های قانونی معقول، که Gatesea Technology Limited، عوامل آن، مشتریان، خدمتکاران، افسران و کارمندان، که ممکن است از هر سرویس ارائه شده یا انجام شده یا توافق شده برای انجام یا هر سیستم دوربین توسط مشتری، نمایندگان، کارکنان و یا نمایندگان آن فروخته شود یا حاصل شود.

کاربر نهایی نیز موافقت می کند که از Gatesea Technology Limited در برابر تعهدات ناشی از (i) هر گونه آسیب به فرد یا اموال ناشی از هر سیستم دوربین که فروخته یا غیرقابل توزیع توسط کاربر نهایی در رابطه با استفاده از سیستم ؛ (ii) هر گونه ارائه شده توسط مشتری که نقض یا ادعا بر حقوق مالکیت یک شخص ثالث نقض شده است؛ (iii) نقض کپی رایت و (iv) هر سیستم دوربین معیوب که مشتری با استفاده از سیستم دوربین فروخته است.

1.png