+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

دوربین های خورشیدی

دوربین های خورشیدی

ما Sunwebcam و سیستم بی سیم دوربین های تلفن همراه مجهز به خورشید است و تنها نیاز به یک سیگنال سلولی به کار بصورت خودگردان در هر نقطه در جهان 24/7/365! مجهز به باتری داخلی، Sunwebcam برای بدترین خطرات زیست محیطی در حالی که ارائه ویدیو فوری طراحی &...

Product Details

ما Sunwebcam و سیستم بی سیم دوربین های تلفن همراه مجهز به خورشید است و تنها نیاز به یک سیگنال سلولی به کار بصورت خودگردان در هر نقطه در جهان 24/7/365! مجهز به باتری داخلی، Sunwebcam برای بدترین خطرات زیست محیطی در حالی که ارائه ویدیو فوری & عکس از محل امن از راه دور حتی در شرایط خاموش شدن چراغ ها طراحی شده است.

1.jpg

چه می توانید انجام Sunwebcam

اجازه می دهد تا Sunwebcam

24 ساعت پرونده ویدئویی

گرفتن عکس برای برنامه ریزی شده

اطلاعیه های متنی و یا ایمیل هشدار در صورت دریافت یک انسان یا وسیله نقلیه در حالی که به نام ذخیره سازی تمام ویدئو & تصاویر در نرم افزار ابر ما برای بررسی وجود دارد

مانیتور از راه دور از طریق کامپیوتر & همراه App

کنترل از راه دور دوربین توسط کامپیوتر یا موبایل دستگاه

ابر خدمات ارتباط با تلفن همراه داده ارتباطی و ابر نرم افزار را به صورت ماهانه، شما به سادگی پرداخت زمانی که شما نیاز به ویدئو جدید & تصاویر

 5.jpg

بسیار مهم است برای جمع آوری اطلاعات برای مطالعات برای نظارت بر محیط زیست و کشاورزی مناطق اما در عین حال بسیار وقت گیر و گاهی متناقض با توجه به دسترسی به فرد انجام این مطالعات است. موثرترین راه برای جمع آوری اطلاعات برای مطالعات زیست محیطی و کشاورزی است که با توجه به زمان کارمند و سفر 24/7 مانیتورینگ اما این کار بسیار گران است.

7.jpg

Sunwebcam اجازه می دهد تا برای مجموعه 100% و بی سیم و خورشیدی و داده ها و تصویر. سرویس آزمایشی راه حل کلید برای مهندسان محیط زیست و دانشمندان به تمرکز بر روی داده ها را فراهم می کند.

ترافیک جاده &

Sunwebcam ترافیک مقرون به صرفه برای شهرهای هر اندازه صرفه جویی در هزینه های اختصاصی را فراهم می کند.

راه حل های معمولی شامل برنامه ریزی سایت گران و هزینه مهندسی ارتباطات زیرساخت، حفر ترانشه های آن را برای سیستم های نرم افزاری اختصاصی و سرور.

20.jpg

اندازه کوچک و وزن سبک سیستم اجازه می دهد تا آنها را در زیرساخت های موجود مانند تیرهای چراغ برق و قطب های ترافیک و پل ها، درختان قرار می گیرد.

سرویس آزمایشی کامل مدیریت دوربین های لینک به صفحات نمایش عمومی در شرایط ترافیک زمان واقعی را فراهم می کند.

30.jpg

ساخت و ساز

50.jpg

مزایای عبارتند از:

جلوگیری از سرقت Jobsite

Jobsite شرط زنده نگاه

ادعای بیمه حفاظت

سهامداران مطلع نگه داشتن

کاهش هزینه های سفر سایت

پروژه بازاریابی

تفتیش بصری بلیزرز - کاهش بدهی

کاهش اختلافات پروژه، مدیریت پیمانکاران فرعی و نقاط عطف

1.jpg

نظارت از راه دور و امنیتی شبکه برق به عنوان مهم به عنوان افراد است. آیا شما نیاز به نظارت بر تجهیزات و یا حفاظت از سرقت و دستکاری داشتن زمان واقعی نظارت بر متصل به عملیات خود را در بحرانی است.

قدرت و امنیت شبکه

61.jpg

Sunwebcam و ابر خدمات فراهم می کند به پایان راه حل برای نظارت از راه دور پست های برق و مناطق دیگر زیرساخت های حیاتی. مجموعه ای غنی از امکانات را فراهم می کند اطلاعات ورود به سیستم هشدار و هشدار دهنده و آرشيو عكس.

62.jpg

روغن & گاز & معدن

Sunwebcam دوربین های نظارت بی سیم برای محیط های خشن، با فشار ناهموار دیوار همه آب و هوا مهر و موم شده به IP67 طراحی شده است. این کاملا با کابل کوتاه به پانل های خورشیدی شامل بوده است.


Hot Tags: دوربین های خورشیدی و تولید کنندگان و تامین کنندگان، بهترین، فروش، قیمت ارزان، برای فروش
محصولات مرتبط
Inquiry