+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چرا مردم انتخاب دوربین های خورشیدی 4 G

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: May 18, 2017

امنیت و ایمنی اقدامات دو است که اغلب جلب توجه مردم و ترغیب آنها به اتخاذ برخی از جدیدترین و قدرتمند سیستم برای اطمینان از ایمنی مناسب و آرامش خاطر است. برای برخی از مناطق که در آن اندازه گیری امنیت بالا برای خانواده ها، مغازه ها، و محل های کار و مکان های تجاری هستند، نصب دوربین مدار بسته در تعدادی از راه هایی است که کمک خواهد کرد که مفید است. قبل از نصب این دوربین ها چه اغلب در ذهن می آید را انتخاب کنید مدل های کارآمد انرژی است.

اگر مورد نیاز از جمله در ذهن خود را خورشیدی 4 G دوربین گزینه مناسب برای انتخاب شما خواهد شد. خورشیدی دوربین های 4G یا خورشیدی 4G دوربین های بی سیم بسیار که به اندازه کافی قادر به به طور همزمان انتقال ویدئو و صدا و ارسال سیگنال های سنسور های مختلف مانند سیگنال های سنسور رطوبت، سنسور قدرت باد و سطح آب سنسور آنلاین پیشرفته هستند. خورشیدی 4G دوربین آسان به نصب و با تعدادی از ویژگی های اضافه شده است. آنها در قیمت مقرون به صرفه است. در حالی که ویژگی های پیشرفته خود آنها را یک انتخاب ایده آل است. آنها فیلم ها و فایلهای دیداری به راحتی می توانید; در حالی که آنها مناسب برای افرادی که به آنها از راه دور مدیریت.

1(001).jpg

به گفته کارشناسان مدل پیشرفته و موثر از4G دوربین با بیش از 20 روز از زمان آماده به کار می آید; در حالی که زمان کار برای بیش از 5 روز فوق العاده است. نکته جالب در سیستم مدیریت باتری شما می توانید بررسی سطح باتری در هر زمان و نشان می دهد که آیا باتری تحت شارژ که اهمیت زیادی برای مردم در کار و زندگی است.

چنین دوربین های با پشتیبانی خدمات ابر آمده; در حالی که آنها می توانید عکس بگیرید در منظم زمان و ویدیو در وقت را بیش از حد. دوربین های چنین به ارسال داده ها به گوشه ابر برای حفظ امنیت داده ها در دسترس هستند. بسیار بیشتر است که شما می کنید از این دوربین است.

Zhongshan GateseaTechnology با مسئولیت محدود به شما به ارمغان می آورد چنین دوربین های شگفت انگیز و انواع دیگر مانند دوربین های GSM.