+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نکته برای حفظ امنیت فرزند شما در خانه

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Nov 12, 2018

نکته برای حفظ امنیت فرزند شما در خانه


  • بررسی مهارت های اولیه ایمنی

حتی اگر شما احساس اعتماد به نفس است که فرزندان خود را می دانید اولیه ایمنی خانه مهارت (کمک های اولیه, ایمنی آشپزخانه, و غیره)، در بررسی که در آن همه چیز است و آنچه آنها باید بدانید که در حالی که تو کسی صدمه می باید.


  • حیاط خلوت امن


اگر شما از یک استخر در حیاط پشتی منزل خود، قرار دادن نرده و قفل دروازه برای جلوگیری از بچه ها از افتادن یا غرق شدن. اگر شما استفاده از آفت کش ها و یا علف کش، فرزندان خود را برای رفتن به حیاط به تنهایی برای حداقل چهل و هشت ساعت پس از درخواست تا آنها در معرض مواد شیمیایی این اجازه نمی دهد.


  • امن خانه خود را

هر خانه باید آشکارسازهای دود به عنوان اندازه گیری ایمنی آتش را داشته باشد. قدم اضافی و آشکارسازهای گاز مونواکسید کربن را نیز اضافه کنید. مونوکسید کربن گاز بی بو و بی رنگ است که می تواند بسیار خطرناک است بنابراین ارزش حفاظت اضافه شده به این آشکارسازهای در خانه شما است.

قطعه دیگری آسان از فناوری را به خانه خود اضافه سنسور درب و پنجره است. توجه به چگونه شما تصمیم به آنها راه اندازی این سنسورها می تواند پیام متنی و یا اطلاع رسانی بر روی تلفن خود را آغاز، منتشر می کنند کمی بوق یا انفجار زنگ با صدای بلند.

همچنین امنیت سیستم کنترل را در نظر بگیرید. فقط قرار دادن نشانه ای در حیاط شما می توانید جلوگیری از مزاحمان بالقوه هنگامی که شما نه خانه اما شما بهترین شرط است برای برپایی امنیت پیشرفته مانیتورینگ سیستم است که شما می توانید اسلحه و خلع سلاح را از گوشی خود. اضافه کردن دوربین های امنیتی و نگاهی به آنچه در جریان است در خانه خود زنده کنید — در هر زمان — تلفن قرص یا کامپیوتر.

Gateseو ابر خدمات فراهم می کند به پایان راه حل برای نظارت از راه دور. زمانی که شما صفحه اصلی، فرزندان خود را ترکمی توانید با نگاهابر نرم افزار کنترل دوربین.

برای کسب منابع بیشتری در بچه ها خود را در خانه امن نگه داشتن سایت ماصفحه اصلی امنیت و پیشگیری از جرم و مرکز ایمنی برای کودکان و نوجوانان.