+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خورشیدی 4G دوربین و حفاظت از آتش سوزی جنگل

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Nov 09, 2017

دو نوع پیشگیری از آتش سوزی وجود دارد، یکی دفاع انسان و دفاع های فنی است. دفاع انسان این است که نظارت برج نظارت داشته باشد، از طریق پلت فرم مشاهده مشاهده وقوع آتش سوزی جنگل، تعیین محل آتش، گزارش آتش، مزایای آن پوشش اثر بهتر است بزرگتر، است. فقدان شرایط زندگی در مناطق جنگلی بدون برج مراقبت; مشاهده آن عوارض توپوگرافی با پوشش های کوچک زاویه مرده و جاهای خالی مشاهده می محدود هستند. مشاهده مناطق بزرگ آتش آتش باقی مانده و آتش زیرزمینی است. رعد و برق دیده نمی شود; مشاهده روش است که بستگی به تجربه مواظب است. دقت کم است و خطای بزرگ است. دیگران رعد و برق های حیوانات وحشی جنگل آنسفاليت تهدید هستند.

دفاع فنی است به استفاده از دوربین های شبکه بی سیم 4 g، نظارت از راه دور، پس از نصب دوربین را می توان بدون فاصله نظارت بر جنگل, مهم نیست که تا چه حد می بینیم در مرکز نظارت تا او را در آتش است، پیدا کردن آتش در زمان، موقع زنگ ، نزدیکترین پرسنل آتش نشانی را خبر می سازیم.

بزرگترین مزیت دوربین های خورشیدی 4G است وسیله ای برای حفاظت از تنهایی، بی خطر، محیط زیست و صرفه جویی در انرژی. بهترین انتخاب برای پیشگیری از آتش سوزی جنگل و بهترین ابزار پیشگیری آتش است!