+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

روش نظارت بر ویژگی های خنک

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Nov 12, 2018

روش نظارت بر ویژگی های خنک


افزایش دما باعث ذوب شدن یخچالهای طبیعی. اما یخچالهای طبیعی چند خطرات قابل توجهی به زندگی انسان و اموال در برخواهد داشت. سیل فوران رخ می دهد که مقدار زیادی از meltwater ناگهان به علت شکست یخ یا سد دشت یخ رفته ای یا ذوب سریع با توجه به فوران آتشفشان منتشر می شود. از necessarity برای نظارت بر زمان واقعی یخچالهای طبیعی است.


عکاسی تکرار یک ابزار مفید برای تعیین سرعت سطح عمومی یخچال های طبیعی است. براساس نشانه در این عکس موقعیت اهداف طبیعی در سطح یخچال های طبیعی می تواند بر400 و رسم شده بر روی نقشه. تغییر در فاصله مکان مورد نظر در جفت عکس و فاصله شناخته شده از زمان بین تصاویر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرعت سطح یخچال های طبیعی در محل مورد نظر.


320px-Mount_Everest_as_seen_from_Drukair2_PLW_edit


نظارت بر سرعت یخچال با عکاسی تکرار یک روش مقرون به صرفه است که نیاز به کمی تخصصی آموزش و تجهیزات است. Gatesea سیستم دوربین های خورشیدی می تواند کمک به شما در کاهش هزینه های بیشتر و منابع انسانی. ترکیب GIS و دوربین های خورشیدی سیستم فراهم می کند 100٪ یخچال داده و تصویر مجموعه و سرویس آزمایشی را فراهم می کند یک راه حل کلید forenvironmental مهندسان و دانشمندان به تمرکز بر روی داده ها. اندازه گیری دقیق است که توسط دانشمندان به نقشه از استراتژی استفاده می شود.