+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

راهنماهایی برای خرید سقف چراغ خورشیدی

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Oct 26, 2018

راهنماهایی برای خرید سقف چراغ خورشیدی

微信图片_20181026162553

به نظر می رسد که بهترین چراغ های خورشیدی باشد، عوامل بسیاری وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. به نظر می رسد کار ساده ای برای پیدا کردن درستی که می تواند نیازهای شما را برآورده کند، کار ساده ای نیست. ما فهرستی از برخی ملاحظات برای جستجو را برای چراغ های خورشیدی در فضای باز تهیه می کنیم.


1. زمینه روشنایی:


اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که در آن شما قصد دارید از یک نور خورشیدی برای روشن شدن استفاده کنید. ناحیه ای که برای روشن شدن نیاز دارید، نوعی از چراغ های سیلاب خورشیدی را که می توانید انتخاب کنید تعیین می کند. و این همچنین نیازهای دوام و روشنایی را تعیین می کند. در واقع، وجود دارد برای برخی، که می تواند از یکی برای روشن کردن درب جلو استفاده کنید. و برخی از چراغ های سیل نیز با یک سنسور حرکتی می آیند که می تواند به صورت اتوماتیک نور را روشن کند، اگر کسی در حال نزدیک شدن به درب جلو باشد، درب ورودی تنها یک منطقه کوچک است، بنابراین نور سیل کوچک کافی است. با این حال، اگر شما نیاز به روشن شدن یک منطقه بزرگ در اطراف خانه خود، یک نور بزرگ انتخاب خوبی است. پس از قبل، قبل از خرید، باید کل اندازه منطقه مورد نیاز برای روشن شدن را بدانید.


2. انواع چراغ:


در بازار، انواع مختلفی از چراغ های سیلاب خورشیدی شما را می توانید انتخاب کنید، از جمله امنیت، چشم انداز، همه در یک، حسگر حرکت و خارجی چراغ سقفی پنل خورشیدی وجود دارد. چراغ های سیلاب امنیتی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و محبوب ترین امروزه، آنها از انواع دیگر متفاوت هستند و با یک سنسور حرکتی مجهز هستند که می تواند چراغ را در صورت تشخیص هر گونه حرکت روشن کند. برخی از مدل ها به شما امکان می دهند که حساسیت آن را تنظیم کنید، که می تواند دقت آن را افزایش داده و دوام آن را افزایش دهد. طراحی هیبریدی معنی دار است. طراحی هیبریدی معنی دار است. به عنوان مثال، اگر آب و هوا بد است، باتری را نمی توان به طور کامل شارژ کرد. در این وضعیت می توانید از یک کابل کابلی برای روشن کردن نور استفاده کنید. صرف نظر از اینکه آب و هوای مورد علاقه، نور سیلاب هیبریدی می تواند کار کند. نوع دیگر یک سیل نور با یک پانل خورشیدی خارجی است. شما می توانید پانل خورشیدی جدا شده را به دور از نور سیل قرار دهید. یا به عنوان مثال، می توانید پانل خورشیدی را روی سقف قرار دهید تا تابش های بیشتری را در طول روز دریافت کند تا باتری کاملا شارژ شود.


3. سطح نور:


شما یک نور سیل را انتخاب می کنید عمدتا به این دلیل است که به اندازه کافی سبک است و میزان نور سیل می تواند واقعا مهم باشد. به عنوان مثال، نور سیلابی که شما انتخاب می کنید، کل چمن را نمی توان پوشش داد، بنابراین ممکن است نیاز به خرید اضافی داشته باشید. این هدر دادن پول است. لومن برای اندازه گیری روشنایی یک نور استفاده می شود. به عنوان مثال، یک شمع ممکن است فقط 12 لومن نور تولید کند. به طور کلی، یک لامپ 23 وات می تواند حدود 1500 لومن نور تولید کند. توجه به خروجی اکسید و تصمیم بگیرید که آیا نور شما انتخاب می تواند پوشش منطقه شما قصد دارید برای روشن شدن.


4. طول عمر:


پتانسیل چراغ های سیلاب خورشیدی نیز بسیار مهم است. چراغ های سیلاب ضد آب طراحی شده اند که برای نصب در خارج باید کیفیت و دوام بیشتری نسبت به سایر چراغ های سیل جهانی داشته باشند. اگر به یک کیفیت عالی نیاز دارید، انتخاب شما باید هوشیار باشد، دارای یک صفحه نمایش نور با دوام و یک پوشش فلزی باشد. چراغ های با کیفیت بالا می توانند هر شرایط بد آب و هوایی را تحمل کنند و حتی می توانند در زمستان های سرد استفاده شوند. با این حال، اگر شما در یک منطقه زندگی می کنید که در آن آب و هوای خوبی وجود دارد، لازم نیست که یک نور گران قیمت گران و ارزان قیمت فروخته شود.


5. اندازه:


لامپ های LED تمایل دارند بسیار کوچک باشند، بنابراین آنها فقط یک فضای کوچک را در نور سیل می کنند. با این حال، برخی از چراغ ها به دلیل سایر اجزای بزرگ، بزرگ می باشند. بنابراین، هنگامی که یکی را انتخاب می کنید، باید این عامل را در نظر بگیرید. و شما نیاز به جایی که شما نیاز به قرار دادن نور سیل و مقدار فضای موجود است. به طور کلی، چراغ های سیلاب خورشید به اندازه 5 × 5 اینچ یا بزرگ به اندازه 20 اینچ 20 اینچ می باشد. و پانل های خورشیدی می توانند فضای بسیار زیادی را ببرند. اگر این یک واحد همه جانبه است، شما باید این را در نظر بگیرید. اگر پانل خورشیدی قابل جدا شدن باشد، شما همچنین باید محل نصب آن را بررسی کنید.