+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

5 دلیل برای استفاده از Gatesea چراغ سیلاب خورشیدی برای امنیت

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Oct 23, 2018

5 دلیل استفاده از Gatesea LED چراغ سیلاب خورشیدی برای امنیتنتیجه تصویر برای چراغ های سیلاب خورشیدی


چراغ های خورشیدی سیل LED شده اند به دست آوردن محبوبیت به عنوان آنها فراهم می کند روشنایی در مناطق دور افتاده برای اطمینان از ایمنی. Gatesea چراغ سیلاب خورشیدی می تواند در تقریبا هر مکان بدون نیاز به منبع تغذیه متعارف نصب شود. زیر پنج دلیل برای پیاده سازی آنها است.


1. برای دیدن هر کسی که در ناحیه یا اطراف آن حرکت می کند، دید وسیع از مناطق را از فاصله دور نشان دهد.

این می تواند با داشتن چراغ ها تمام شب و با استفاده از یک آشکارساز حرکتی به دست آید. حرکت یک سطح امنیتی را فراهم می کند؛ با این حال، مصرف انرژی بسیار کمتر را می پذیرد چرا که چراغ ها تنها زمانی عمل می کنند که چیزی در منطقه حرکت کند. کارآگاه، چراغ ها برای مدت زمان مشخصی وارد می شوند و اجازه می دهند کسی ببیند که آشکارسازهای حرکت را چگونه تنظیم می کند. اگر حرکت بیشتر تشخیص داده نشود، 30 ثانیه روشن باقی می ماند و به حالت تاریک تغییر می کند


2. اجتناب از مکان های بالقوه پنهان در اطراف مسیرهایی که توسط عابران پیاده می شوند.

چراغ های سیلاب خورشیدی می توانند یک منطقه کامل را روشن کنند و مکان های پنهان در اطراف مسیرهایی را که عابرین پیاده می کنند، حذف کنند. گسترش نور آنها به مراتب بزرگتر است و در تاریکی منطقه بسیار کمتر است. این می تواند ایمنی و امنیت بیشتری را برای عابران پیاده در هر منطقه فراهم کند، چه در راهپیمایی در یک پارک، در یک پارکینگ، و چه از راه کوچه.


3. از استفاده از سایر وسایل ایمنی مانند دوربین های منطقه استفاده کنید.

چراغهای LED نیز برای روشنایی بهتر از دوربین در نظر گرفته شده است. چراغ های سیلاب LED می توانند در یک سطح نور کم برای استفاده از دوربین عمل کنند و سپس هنگامی که حرکت برای افزایش دید و فاصله دید دوربین از آن استفاده می شود، به یک چراغ قوه قوی تبدیل می شود. این امر اطمینان حاصل می کند که امنیت در منطقه دارای دید کامل برای آنچه در یک مکان خاص در یک زمان دقیق در حال وقوع است. شما حتی می توانید از چراغ های سقوط خورشیدی و سیستم دوربین های امنیتی به یک هم ترکیب کنید.


4. مراقبت و نشان می دهد اگر کسی مالکیت شما را خراب کند

جرم محسوب می شود، بزرگترین نقش یک چراغ امنیتی LED است، و خورشید اجازه می دهد تا آنها را حتی زمانی که قدرت است خارج از عمل است. جنایتکاران برای فعالیت در مناطقی که آنها به راحتی می توانند گرفتار شده اند شناخته شده نیستند و منطقه را با چراغ های خوب LED فعال می کنند که مهم نیست چه چیزی باعث جلوگیری از جرم و جنایت در منطقه خواهد شد و همچنین تشخیص آسان اگر چیزی رخ می دهد.


5. افزایش ترافیک عابر پیاده در شب و احساس امنیت.

ارائه ایمنی و امنیت بیشتر از طریق روشنایی یک منطقه می تواند ترافیک عابر پیاده را افزایش دهد و مردم در منطقه حس ایمنی و امنیت را داشته باشند. برای صاحبان کسب و کار، این دو برابر مفید است؛ اول با افزایش ترافیک مشتری و دوم با افزایش ایمنی برای کارکنان. اگر مشتریان احساس کنند که استقرار شما نور را ارائه کرده و محل امنی برای دیدار ایجاد کرده است، آنها بیشتر به دنبال بازگشت هستند. برای کارکنان، این احساس خوشبختی را فراهم می کند که کارفرمایان نورپردازی لازم را برای اطمینان از ایمنی آنها ارائه می دهند و احساس امنیت می کنند که اولویت آنهاست. علاوه بر این، نور سیلاب خورشیدی ایده آل برای پارکینگ ها، پاساژ ها، خیابان ها، جوامع است چمن، باغ، مزارع و غیره


آیا می دانید به دلایل دیگری باید از چراغ های خورشیدی LED برای امنیت استفاده کنید؟

مبادله و بحث !!