+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مزایای دوربین های امنیتی Gatesea Solar Powered

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Sep 21, 2018

مزایای دوربین های امنیتی Gatesea Solar Powered

Gatesea ما، سیستم دوربین بی سیم سلولی، توسط خورشید طراحی شده و تنها نیاز به یک سیگنال تلفن همراه برای کارکردن مستقل در هر کجا در جهان 24/7/365! Gatesea مجهز به یک باتری داخلی، برای بدترین آسیب های زیست محیطی طراحی شده است، در حالی که ویدئو و عکس های فوری از مکان امن خود را حتی در شرایط خاموشی فراهم می کند.


اکنون، بیایید به مزایای استفاده از دوربین های امنیتی Gatesea خورشیدی نگاه کنیم تا ببینید چه چیزی از آنها انتظار می رود.


1. مکان های انعطاف پذیر

یک دوربین امنیتی خورشیدی نیاز به هیچ کابل و شبکه برق ندارد. بنابراین می توان آن را در برنامه های نظارتی مختلف مانند سایت های از راه دور و محیط های چالش برانگیز جغرافیایی استفاده کرد.

سایت های معمولی که شما می توانید از یک دوربین نظارت بر خورشیدی نصب کنید، شامل موارد زیر می شود، اما به خانه های تعطیلات، سایبان ها، محل های ساخت و ساز، تاکستان ها، مزارع، انبارها، قایق ها، انبارها، RV ها و غیره محدود نمی شود.

2. آسان برای نصب و حرکت

دوربین های بی سیم امنیتی خورشیدی DIY به سرعت در هر مکان مورد نظر شما نصب می شوند، زیرا شما نیازی به اجرای هر گونه کابل کثیف و یا مته کاری ندارید، که کاملا یک گزینه امنیتی مقرون به صرفه می باشد. شما همچنین می توانید از حرکت دوربین های امنیتی خورشیدی خود در صورت پیشرفت یا تکمیل پروژه یا زمانی که به مکان دیگری حرکت می کنید استفاده کنید.

با این حال، بهتر است زمانی که یک پروژه پیشرفت یا تکمیل شده و دوربین های IP خورشیدی را به یک سایت جدید منتقل می کنید، می توانید به راحتی دوربین های خورشیدی خود را حرکت دهید.

3. محیط زیست دوستانه

با استفاده از نور خورشید تجدید پذیر، دوربین های خورشیدی محیط زیست را نابود نخواهد کرد و باعث ایجاد آلودگی به عنوان ضایعات و باتری های یکبار مصرف می شود.

بیشتر، ایجاد زیرساخت برای حمایت از سیستم های نظارتی سنتی می تواند مخرب باشد. دوربین های نظارت مبتنی بر خورشیدی نیاز به هیچ زیرساخت ندارند و می توانند در مناطقی مانند تالاب ها حفظ شوند.

4. نظارت روزانه و شبانه

همانطور که در بالا توضیح داده شد، دوربین های امنیتی بی سیم امنیتی خورشیدی می توانند توسط باتری های قابل شارژ در شب، زمانی که نور خورشید در دسترس نیست، از طریق باتری قابل شارژ باشد.

5. آسان به مقیاس

دوربین های امنیتی خورشیدی همچنین به عنوان یک راه حل قابل انعطاف و قابل انعطاف در نظر گرفته می شوند اگر شما می خواهید دوربین های 2 یا 3 بعدی را اضافه کنید.

1.jpg