+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

4G دوربین های منجر به توسعه نظارت بر حمل و نقل عمومی

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: May 12, 2017

امروزه، بسیاری از سیستم های اتوبوس ما هنوز تکیه نظارت تصویری IP، همچنین یک میدان بزرگ برای ما کل زمین را با شور و نشاط است. بسیاری از سیستم های حمل و نقل عمومی هم اکنون آخرین سیستم نظارت تصویری IP به نظارت بر عملیات کل اتوبوس استفاده می کنند. سیستم نظارت نیاز به مقدار زیادی از دوربین های آی نظارت 4 G. به همین دلیل دوربین های 4 G می توانید درایو توسعه نظارت بر حمل و نقل عمومی است.

با توجه به کارکنان مربوطه پروژه اتوبوس اختصاصی سیستم اول توسط شرکت های خصوصی سیستم حمل و نقل عمومی اجرا می شود که اختراع شده بود. آنها در اصل یک سیستم به منظور حفاظت از خود را Sishourenyuan نه با برخی از حمله جنایتکاران طراحی. پس از آن، با این حال، به آرامی به مکانیسم نظارت بر تکامل یافته. وجود سیستم مانیتورینگ، عناصر یاغی زیادی همگرا است که جرم را نیز کاهش می یابد.

1(001).jpg

2(001).jpg

اتوبوس اختصاصی سیستم اغلب با عملیات و برنامه ریزی سیستم متصل می شوند. در نتیجه، اگر مواجه اتوبوس تصادف ترس است، آنها می تواند مسیر حرکت در زمان تنظیم، شما همچنین مرکز امنیت سریع تر می توانید تماس بگیرید. اگر برخی از مشکلات با مسافران خود شما می توانید همچنین تماس با اتاق کنترل با استفاده از تماس های تلفنی برخی از سیستم را دریافت کنید، نتیجه بهتر محافظت از ایمنی شخصی مسافر

ما معمولا چند 4 G دوربین های نصب شده در هر اتوبوس، سپس اطلاعات در ماشین بهتر می تواند ذخیره می شود. ما دوره می توانید اطلاعات ذخیره شده را به مرکز نظارت بر لزوم انتقال. بنابراین ما بر این باورند که تحت انگیزه 4 G دوربین های این برجسته بزرگ از مانیتورینگ شبکه است. ما اتوبوس اختصاصی مطمئن به گرفتن توسعه بهتر است.