+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

دوربین امنیتی Wireless Sunwebcam Solar

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Mar 14, 2018

نرخ نصب دوربین های امنیتی بستگی به نوع سیستم خورشیدی بی سیم امنیتی خورشیدی Sunwebcam شما دارد، وظایفی که شما در مورد نظارت از راه دور با استفاده از تلفن های هوشمند و قرص ها فکر می کنید و در نهایت انواع دوربین های ویدئویی امنیتی که مایل به نصب در سراسر دفتر خود یا خانه

1.jpg

Sunwebcam 3G / 4G دوربین خورشیدی


آیا باید یک سیستم دوربین امنیتی بی سیم solarwebcam خریداری کنم؟

برای مکان هایی که حتی بیش از 40 فوت هستند، شما نیاز به یک دوربین امنیتی بی سیم خورشیدی بی سیم با لنز قابل تنظیم یا یک لنز دیدگاه منظم خواهید داشت. با توجه به لنزهایی که از آن استفاده می کنید، می توانید به اندازه یک چهارم مایل ببینید. شما حتی می توانید از یک دوربین PTZ استفاده کنید که می توانید به آن متصل شوید و به مکان خاصی نزدیک شوید. اطمینان حاصل کنید که شما با دوربین لنز مناسب دوربین های ویدئویی را برای بدست آوردن اطلاعات خاص مانند برچسب ها و چهره های خودرو مواظبت کنید. دوربین Sun Webcam solar 4G دارای تشخیص خودکار و دید در شب است، آن را به شما ایمیل هنگامی که کسی در تصویر ظاهر می شود، آن را به شما هشدار ایمیل ارسال کنید.


دوربین های امنیتی الکترونیکی آنالوگ یا پایه HD در واقع می توانند اطلاعات شما را همانند دوربین های ویدیویی IP در طول مدت زمانی که بعد از مفهوم موقعیت قرار می گیرند، به شما ارائه دهند. اگر شما در حال تلاش برای پوشش یک دروازه یا عبور هستید، حتی با یک دوربین الکترونیکی با رزولوشن پایین، عکس های عالی دریافت خواهید کرد اگر دوربین فیلمبرداری در عرض 15 فوت از دقیقا همان چیزی است که برای پوشش آماده می کنید. در صورت نیاز به حوالی 40 فوت دیگر، باید از یک دوربین امنیتی بی سیم خورشیدی خورشیدی استفاده کنید. شما هنوز هم می توانید عملکردهای صورت، خالکوبی و سایر اطلاعات کمی را دریافت کنید.

2.jpg

Sunwebcam 3G / 4G Solar Powered PTZ Camera


2 دستورالعمل اولیه برای دوربین های امنیتی الکترونیکی موقعیت و عملکرد دارند. دوربین های ویدیویی آی فون فوق العاده هستند، در صورت خرید طرح های بالاتر، شما می توانید موقعیت مکانی بیشتری را پوشش دهید و اطلاعات بیشتری را از طیف وسیعی از اهمیت بدست آورید، شما می توانید موقعیت مکانی بیشتری با دوربین های ویدئویی کمتری داشته باشید. معایب به دوربین های الکترونیکی آی پی هزینه هر دوربین الکترونیکی و ترافیک شبکه می باشد. یک دوربین IP مناسب می تواند از $ 150 تا 400 دلار متغیر باشد در حالی که یک دوربین الکترونیکی الکترونیکی با پایان سال 2014 می تواند بین 500 تا 1200 دلار متغیر باشد. کامپيوترهاي IP علاوه بر خوک هاي کامپيوتري وب نيز هستند. در فرصت خاموش که شما یک DSL معمولی یا وب با کیفیت بالا ایجاد کرده اید در موقعیت مکانی خود، آمادگی خود را برای مقاومت در برابر یک اتصال وب متوسط داشته باشید. اما دوربین خورشیدی سامسونگ خورشیدی 4G ما موقعیت مکانی سیم کارت دارد که اجازه می دهد دوربین هر لحظه را سیگنال دهد. بنابراین شما می توانید عکس ها و فیلم ها را بر روی گوشی خود همیشه دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر درباره solarwebcam solar camera: http://www.gatesea.com .