+86-760-87808162sales@gatesea.com

رده محصول

Sunwebcam 3G / 4G دوربین خورشیدی

Zhongshan GateSea Technology Ltd | Updated: Mar 13, 2018

دوربین امنیتی خورشیدی در حال حاضر تمام شده است. به طور کلی، به نظر می رسد دائما به نظر می رسد حداقل یک دوربین ویدئویی شگفت انگیز، نظارت بر مکان را داشته باشد و برای عامل بسیار خوبی باشد. دوربین های امنیتی الکترونیکی ضبط هر آنچه که می رود، به طور مداوم در محل نگه داشتن چشم انداز و ارائه اثبات ایده آل اگر چیزی در نظر خود را انجام می شود.

图片1.png 

Sunwebcam 3G / 4G دوربین خورشیدی

 

همانطور که کمپانی های امنیتی در نوآوری پیش می روند، آنها بیشتر شایع هستند. آنها به سادگی در بانک ها و مکان های شرکت دیگر کشف نمی شوند؛ حتی خانه ها از استفاده از دوربین های مدار بسته تلویزیون (CCTV) استفاده می کنند و امنیت و امنیت صاحبان اموال را تامین می کنند. این پست شما را در گرفتن نوع ایده آل از 3G / 4G solarwebcam sunwebcam برای خانه خود هدایت خواهد کرد.

 

 

بهترین مکان برای دوربین های امنیتی الکترونیکی

به عنوان مثال، دوربین های طراحی گلوله از یک پوشش مقاوم در برابر آب و هوایی استفاده می کنند و می توانند حدود 35 فوت را ببینند و دارای زاویه دید 70 درجه باشند که این امر بهترین زاویه دوربین را می توان بدون دست دادن عکس انجام داد. کمپانی های مادون قرمز می توانند حتی در تاریکی ببینند، کارایی در دیدن 25 پا، شاید حتی با نور کمتری داشته باشند. دوربین فیلم برداری روزانه / شب، یک نوع جدید با نام تجاری جدید است که با استفاده از یک تراشه تصویری ظریف تر که اجازه می دهد آن را در شرایط کم نور، حتی بهتر از کام لامپ های مادون قرمز، اما وجود شیشه می تواند به حل و فصل تصویر دوربین های فیلمبرداری C را می توان تغییر داد و بسته به لنزهایی که از آن استفاده می شود، می تواند به مکان خاصی نزدیک شود. در نهایت، دوربین های الکترونیکی نوع گنبد سخت ترین و کارآمد هستند در برابر ضربه ای از WATERPROOF LEVEL IP65.

 

برای به دست آوردن حفاظت مطلوب، شما باید بدانید که کجا دوربین های امنیتی الکترونیکی خود را قرار داده اید، همراه با کدام دوربین خورشیدی 3G / 4G solarwebcam از مزایای این مکان استفاده می کند. Entryways یک مثال خوب هستند، به ویژه هنگامی که دوربین می تواند تصاویر با وضوح بالا بگیرد. این اجازه می دهد که دوربین فیلمبرداری، چهره هر کسی را که در حال حرکت است را ضبط کند. از سوی دیگر، دوربین های الکترونیکی که می توانند زاویه های بزرگ را ببینند، در مکان هایی قرار می گیرند که در آن فعالیت های زیادی انجام می شود و مکان هایی که دارایی های ارزشمندی را در آنها جای می دهد.

 

انواع مختلفی از دوربین های امنیتی وجود دارد که از آنها انتخاب می شود. بعضی از این ها شامل طراحی گلوله، مادون قرمز، روز / شب، C-mount و دوربین های فیلمبرداری گنبدی هستند. هر کدام از این ویژگی های خاص خود را دارند که آنها را از هم جدا می کنند و تقریبا انتخاب شما را می کنند.

 

 

سیاه و سفید یا رنگ؟

رزولوشن رنگ نیز یک عنصر حیاتی برای دوربین خورشیدی شما با انرژی خورشیدی 3G / 4G شما است. کامپيوترهاي ويديويي با وضوح سياه و سفيد موثرتر هستند و ميتوانند در مکانهاي با نور کم بسيار بهتر باشند. از سوی دیگر، دوربین های رزولوشن با کیفیت، توانایی ارائه یک تصویر جامع تر از محل را دارند، که به شما امکان می دهد تا افراد را بسیار بهتر تعیین کنید. این موضوع عمدتا مربوط به برنامه بودجه می باشد، اما این چیزی است که باید به آن توجه کرد.

图片2.png 

Sunwebcam 3G / 4G دوربین خورشیدی

بی سیم یا سخت افزار؟

هر دو نوع دوربین های امنیتی ویدئویی کار را برای حفظ چشم به سادگی انجام می دهند اما این موضوع نیز باید مورد توجه قرار گیرد. به یاد داشته باشید که کامپوننت های بی سیم کامال قابل حمل، غیر قابل تشخیص و ساده تر هستند، در حالی که دوربین های الکترونیکی سخت افزاری ثابت تر هستند، ایده آل برای موقعیت در مکان هایی که نیاز به تماشای سازگار دارند.

چیزهایی که دیگران فکر میکنند

 

در حالی که برای دوربین عکاسی خورشیدی 3G / 4G solarwebcam در www.gatesea.com جستجو می کنید، با توجه به عملکردهای متعددی که دوربین شما نیز مانند آن است که بتواند صدای خود را بچرخاند، دید شبانه و عکس گرفتن از زمان باقی مانده را در نظر بگیرید. شما همچنین می توانید TELEVISION خود را برای دریافت خوراک از دوربین های الکترونیکی خود را، و استفاده از جنبش انتخاب نوآوری به سرعت تغییر کانال تلویزیون خود را به دوربین های الکترونیکی، و یا اگر تلویزیون واقعا در استفاده نیست، تنظیم VCR به فورا نوار ویدئو هنگامی که حرکت یافت می شود. این نیز با اتصال به وب امکان پذیر است، به شما اجازه می دهد تا فید ویدیویی را از سیستم رایانه خود مشاهده کنید یا شاید به شما یک ایمیل ارسال کنید که هر گونه فعالیتی را که در ویدیو گرفته شده است، ارسال کنید.

 

شما حتی می توانید مجرمان را با دوربین های ویدئویی نظارت هوشیاری از بین ببرید. این یک روش هزینه و کارآمد برای ترساندن افراد از تلاش برای انجام هر کاری در خانه شما است، و این باعث می شود که در خانه شما یک سیستم نظارت داشته باشید. به طور طبیعی، این فقط اگر شما بتوانید یک دوربین خورشیدی مستقر در خورشید 3G / 4G خورشیدی واقعی پرداخت کنید.